Скачати прайс

Щоб завантажити прайс заповніть спеціальну форму

 

Від чого залежить ціна?

Питання вартості є одним з перших питань які зазвичай задає споживач при виборі водостічних систем. Часто це питання стає вирішальним. Однак, не варто забувати, що ціна водостоку безпосередньо залежить від деяких критично важливих факторів. Так, наприклад, заощадивши на матеріалі, використовуючи більш дешевий і менш якісний метал виробник може отримати більш низьку собівартість водостічної системи з металу. Також знизити ціну можна за рахунок використання у виробництві обладнання яке вже було у використанні і неабияк вичерпало свій ресурс. Все це звичайно ж знижує якість продукції, але в той же час, робить ціну нижчою і привабливою.

На нашому Заводі воготовлення водостічних систем RainGuard було запущено на початку 2020 року на новітньому обладнанні виробництва Фінляндії та у відповідності до європейських стандартів, а метал який використовуємо ми має гарантійний термін придатності 50 років.

Чому цін немає на сайті?

Прихильникам всесвітньої змови не підійде така відповідь, але вона досить проста: Метал, який використовується для виготовлення водостічної системи Rainguard, постачається з-за кордону і ціни прив’язані до умовних одиниць. З огляду на цей фактор, вартість продукції періодично змінюється і не тільки в бік зростання. Також, часто проводяться різні акції і існують різноманітні програми лояльності для партнерів і постійних клієнтів.

 

Вас цікавить ціна на водостік RainGuard? На даній сторінці Ви можете заповнити спеціальну форму “Завантажити прайс” і відправити нам свої контактні дані. Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі. Потім вишле Вам прайс на пошту відповідно до своїх уподобань. Ціна на водостік RainGuard з металу може бути вище чес ціна водостоку з ПВХ. Але в той же час металевий водостік краще за якістю. Також Ви можете замовити Безкоштовний завмер і розрахунок вартості. І консультація також є безкоштовною. Відправивши запит Ви можете дізнатися у нашого співробітника яка водостічна система краще і вигідніше. Де купити дешевше і від чого залежить ціна. Висока якість водостічної системи з металу. Більше корисної інформації на сайті нашого Заводу Дах-Сервіс Хмельницький Дах Сервіс або на сторінці продукції