Водостік RainGuard

Водостік RainGuard – це водостік високої якості від заводу виробника Дах-Сервіс.

Елементи водостічної системи RainGuard

Гарантія 50 років!

Метал, який використовується для виготовлення водостічних систем RainGuard, виготовляється одним з найвідоміших в Європі концернів U.S. Steel Košice Словаччина, який є дочірнім підприємством Американської корпорації United States Steel. Вже тільки один цей факт красномовно говорить про високі вимоги до якості металу. На фото нижче добре видно різницю між поліуретановим та звичайним покриттям з поліестеру.

Полиэстер
Полиуретан
Сертифікат якості

Елементи водостічної системи RainGuard успішно пройшли випробування в Незалежному експертному Центрі Сертифікації і відповідають всім необхідним вимогам Держстандартів України, що підтверджується протоколами випробувань і Сертифікатом відповідності.

Сертификат Водостік RainGuard

Будівельникам

Процес монтажу досить простий навіть для спеціаліста з невеликим досвідом. Завдяки продуманості конструкції всі елементи водостічної системи ідеально підходять один одному і відмінно поєднуються з зовнішнім виглядом будь-якої будівлі.

Також Ви можете завантажити Інструкцію по монтажу

Виробництво

Водостік RainGuard від виробника

Водостік RainGuard від виробника

На відміну від металочерепиці чи іншої продукції, більшість елементів водостічної системи RainGuard® виготовляються і зберігаються на складі Заводу Дах-Сервіс очікуючи відправлення.

Дізнатися ціну

Завантажити прайс на Металевий водостік RainGuardПравильно підібрані комплектуючі елементи водостічної системи RainGuard, а також попередній кваліфікований замір покрівлі дозволить замовнику значно заощадити і зробить конструкцію оптимальної, надійною та довговічною.